Becsült olvasási idő: 1 perc
100 millió dollár büntetést kaphat az AT&T

A Federal Communications Commission (Szövetségi Kommunikációs Bizottság - FCC) szerdán bejelentette, hogy 100 millió dolláros büntetés kiszabását tervezi az AT&T telekommunikációs cégre, mert reklámjaiban koráltan adatforgalmat garantált, mégis több millió előfizető esetében is lassította a forgalmat adattúllépésre hivatkozva - írja az Adweek.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!