Békát nyert a Telekom
A Magyar Telekom nyerte idén a Deloitte Zöld Béka díját, mellyel a fenntarthatósági jelentéseket jutalmazzák.
Zöld Béka Díjat kapott a Mol
A Mol kapta az idei Zöld Béka Díjat. Az elismerést minden évben az a közép-európai vállalat kapja, amely az adott év legjobb fenntarthatósági vagy csr-jelentését készíti. A díjat a Deloitte konferenciáján adták át.
