Franchise lesz a Zing Burgerből

Franchise lesz a Zing Burgerből

Franchise-zá bővül a Zing Burger – jelentette be közleményében a cég. Tervük, hogy először a hazai nagyvárosokba menne a Zing márka, hosszabb távon a környező országok piacain is megjelennének. Az első franchise rendszerben működő egységet már idén tervezik megnyitni. Központi lenne az arculati és a minőségi koncepció, helyi lenne a marketingstratégia.

Kenderesi sajtburgerével jótékonykodni is lehet

Kenderesi sajtburgerével jótékonykodni is lehet

Minden Kenderesi Sajtburesz árából 200 forintot a Magyar Paralimpiai Bizottság kap.

Kenderesi sajtburesze révbe ért

Kenderesi sajtburesze révbe ért

Új éttermet nyitott a Zing az ötödik kerületi Nádor utcában, ahol Kenderesi Tamás olimpikon készítette az első burgert.

MOB: Jogsértők voltak a sajtbureszes posztok

MOB: Jogsértők voltak a sajtbureszes posztok

Megsértették a Magyar Olimpiai Bizottság szerint Kenderesi Tamás úszó személyiségi jogait azok a posztok, amelyeket a Zing Burger és a Burger King gyorsétteremláncok raktak ki a "sajtbureszes" nyilatkozata után. A MOB emiatt felszólította a cégeket a posztok eltávolítására, de komolyabb jogi lépéseket is fontolgat a bizottság.

Kenderesi Tamás és a sajtburesz

Kenderesi Tamás és a sajtburesz

A Zing Burger már reagált is a bronzérmes úszó legendás kiszólására.