Megmenekülhet a Winamp

Megmenekülhet a Winamp

Pár napja még a Winamp megszűnését jelentette be a tulajdonos AOL, de a Techcrunch értesülései szerint a Microsofthoz kerülve piacon maradhat a lejátszó.