Ez Vágó Gábor szerint a legjobb reklám

Ez Vágó Gábor szerint a legjobb reklám

Egy svéd magánnyugdíj-biztosítóé. 

231 millió a sikerkampányra

231 millió a sikerkampányra

Több mint 231 millió forintot költött el a kormány nevében az I.M.G. médiaügynökség, hogy elhelyezze a "Magyarország jobban teljesít" hirdetéseket. Mindez a parlamentben, képviselői kérdésre adott válaszból derült ki.