Ez Vágó Gábor szerint a legjobb reklám
Egy svéd magánnyugdíj-biztosítóé.
231 millió a sikerkampányra
Több mint 231 millió forintot költött el a kormány nevében az I.M.G. médiaügynökség, hogy elhelyezze a "Magyarország jobban teljesít" hirdetéseket. Mindez a parlamentben, képviselői kérdésre adott válaszból derült ki.
