Elnököt választott az MLE

Elnököt választott az MLE

Az MLE harmadik alkalommal is elnökké választotta Kovács Tibort a május 7-ei rendes tisztújító közgyűlésén. A közgyűlés elfogadta az elnökség éves jelentését, a 2014. évi zárszámadást, valamint a 2015. évi költségvetési előirányzatot.

Felügyelőbizottság a Közszolgálati Közalapítványnál

Felügyelőbizottság a Közszolgálati Közalapítványnál

Megalakult a Közszolgálati Közalapítvány mellett működő felügyelő bizottság. Az öttagú testület elnökét és három tagját nevezték meg.