Elállt a T-Systems felvásárlásától a 4iG

Elállt a T-Systems felvásárlásától a 4iG

A felek azonban keresik az üzleti együttműködés további lehetőségeit.

Megáll az idő a Kultúrterrorban

Megáll az idő a Kultúrterrorban

Baricco-könyvek, kortárs magyar író és régi magyar kultfilm - ezek, valamin gasztronómia is feltűnik a Kultúrterrorban, amit Bánhegyi Zsófia, a T-Systems marketing és kommunikációs igazgatója írt. 

Egy T mind fölött

Egy T mind fölött

A Magyar Telekom minden szolgáltatására kiterjeszti a Telekom márkanevet, és ezzel együtt módosítja arculatát. A változás egyedül a T-Systems szolgáltatásait nem érinti.

Az államé a Pro-M Zrt.

Az államé a Pro-M Zrt.

Állami tulajdonba kerül az Egységes Digitális Rádiórendszert üzemeltető Pro-M Zrt. A Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. 19,9 milliárdot fizet érte a Magyar Telekomnak. 

Eredményt hirdetett a T-Systems

Eredményt hirdetett a T-Systems

Meghívásos tenderen nyerte el a T-Systems atl kommunikációs kampányának kivitelezését a Kirowski. Az infokommunikációs szolgáltató leánycégeinek beolvasztása után teljeskörű atl-kampányt folytat majd, de az ügynökség készíti el a T-Systemsbe olvadó cégek weboldalait is.

Új marketingvezető a T-Systemsnél

Új marketingvezető a T-Systemsnél

Augusztus 6-tól Bánhegyi Zsófia látja el a T-Systems Magyarország marketingvezetői pozícióját. A posztot eddig betöltő Sümegi Zsuzsanna távozik a cégtől.

Új értékesítési igazgató a Telenornál

Új értékesítési igazgató a Telenornál

A Telenor Magyarország Tóth Leventét bízta meg a vállalati értékesítési igazgatói feladatok ellátásával. A szakember több mint 10 éve dolgozik az infokommunikációs szektorban, elsősorban értékesítési és tanácsadói területen.

Közösségi ügynökség a Telekomnál

Közösségi ügynökség a Telekomnál

A Karmamediát választotta közösségi médiás ügynökségi partnerének a Telekom. A stratégiai kérdésekért felelnek majd, míg a megvalósítás az eddigi online-ügynökségnél marad.

Vezetőváltás a Telekomnál

Vezetőváltás a Telekomnál

A Magyar Telekom Vállalati Szolgáltatások Üzletág vezetését december óta ideiglenesen Rékasi Tibor látta el. A posztra júniustól nevezik ki Budafoki Róbertet. 

Újabb vesztegetés a Deutsche Telekomnál?

Újabb vesztegetés a Deutsche Telekomnál?

A stuttgarti ügyészség nyomozást folytat a Deutsche Telekomnál és a Volkswagen konszernnél, miután a tőzsdén jegyzett két német vállalat több munkatársa vesztegetés gyanújába keveredett.

Távozik a T-Sytems vezetője

Távozik a T-Sytems vezetője

Három év után távozik a Magyar Telekomtól Papp István vezérigazgató-helyettes, az Üzleti Szolgáltatások Üzletág vezetője.

Tendereztették a My T-Systems bevezetését

Tendereztették a My T-Systems bevezetését

A T-Systems új önkiszolgáló portáljának bevezetésére írt ki zártkörű kommunikációs tendert a Magyar Telekom. A megbízásért nyolc ügynökség indult.