A podcast előbb-utóbb itthon is üzletileg rentábilis termék lehet

A podcast előbb-utóbb itthon is üzletileg rentábilis termék lehet

Folyatjuk a hazai podcastpiaccal foglalkozó cikksorozatunkat. Ezúttal az Index válaszait olvashatjátok a témában.

Kolosi Péternek sokáig lesz még munkája

Kolosi Péternek sokáig lesz még munkája

A Toldi Moziban péntek délelőtt a Telekom által szervezett kerekasztalbeszélgetésen jártunk a többképernyős tévézésről. A beszélgetésen következő szakemberek vettek részt: Szabó Zoltán, az Index tartalomvezetője; Vörös Csilla, a Nielsen Közönségmérés ügyvezetője; Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója; Rajki Annamária, a Magyar Telekom média és tartalom menedzsment igazgatója; és Rab Árpád, az Óbudai Egyetem Digitális Kultúra és Humán Technológia Tudásközpontjának kutatója. A beszélgetést Rényi Ádám moderálta. A téma a többképernyős televíziózás volt, illetve az, hogy miképpen alakítja át a tévénézési, online médiafogyasztási szokásokat és hol van mindebben a pénz?

Szabózé új pozíciót kapott az Indexnél

Szabózé új pozíciót kapott az Indexnél

Szabó Zoltán lesz augusztus 15-től az Index tartalomfejlesztési vezetője.

Fáradt zombik mentik meg a tévét

Fáradt zombik mentik meg a tévét

A magyar tévézők nem szeretnek fizetni a tartalomért, imádják a szinkront és nem nagyon akarják maguknak összerakni a műsort. De azért van némi remény. Talán - foglalható össze Piller András, az Antenna Hungária vezérigazgatójának gondolataival a Média Hungary első napjának délelőttje.