Megbírságolták a Morning Show-t és az Éjjel-nappal Budapestet
A Médiatanács hibás korhatárbesorolás miatt döntött így.
Péntektől indul a nyomtatott Bumeráng
Százmilliós beruházással és 150 ezres példányszámmal október 12-től indul a az egykori rádiós műsor, a Bumeráng nyomtatott formában – írja a Marketing & Média Online.
Földes Ádám távozik a Neo FM éléről
Távozik Földes Ádám a Neo FM vezérigazgatói posztjáról. Egyelőre új kihívásokat keres és az utódja sem ismert még.
Perelnek a Danubius és a Sláger tulajdonosai
Beperelték Magyarországot a Sláger és a Danubius Rádió tulajdonosai a Világbank választott nemzetközi bíróságán. A két adó elvesztette jogosultságát a 2009-es rádiós pályázaton, a tulajdonosok az akkor elbírálást kifogásolják.
Boros Lajos kiszáll a Bumerángból
Az év végétől kiszáll Boros Lajos a Bumerángból. A továbbiakban inkább festészettel foglalkozna, de a Neo FM-nél továbbra is számítanak a szakértelmére.
A Sláger és a Danubius máig kísértenek
Jöhetnek marketingakciók, speciális adatközlések, valamint a közönségmérés jobb használatára is sor kerülhet 2012-ben Máth András szerint, aki hiányolja az integráló személyiségeket a rádiós piacról.
Danubius rádió indult Szlovákiában
Új magyar nyelvű rádió indult az interneten, az adást a szlovák Fun Radio indította. Az ősszel megszűnt Danubiusról nevezték el az új adót.
