Ennyi volt, itt a vége!

Ennyi volt, itt a vége!

Október 31-én az egész országban megszűnik az analóg földfelszíni tévésugárzás. 12 óra 30 perckor az ország északkeleti és délnyugati részén is lekapcsolják az analóg földfelszíni tévéadások sugárzását, ezt követően már csak digitális vétellel lehet televíziózni.