Lehet pályázni a Telekom-sajtódíjra
A Magyar Telekom második alkalommal várja a fenntarthatósági témában készült újságícikkeket és elektronikus médiában sugárzott anyagokat. A fődíj egymillió forint összegű díj.
Lesz híradó tíz év múlva?
Negyedik alkalommal rendezte meg a Magyar Telekom a Fenntarthatósági Napot. A fenntartható fejlődéssel foglalkozó konferenciafesztiválon volt kerekasztal-beszélgetés a felelős kommunikációról, kreatívpályázat, Anselmo Crew és Brains-koncert, díjat kapott a Tonic reklámügynökség, és gazdára talált az egymillió forintos fenntarthatósági sajtódíj is.
Kiosztották az Eötvös József sajtódíjat
A Magyar Páneurópai Unió idén is kiosztotta az Eötvös József sajtódíjat. Az elismerést azok a sajtós munkatársak kaphatják, akik európai szellemiségű és magyar értékeket képviselnek a „tárgyilagos és magas színvonalú tájékoztatás érdekében”.
