Újraindul a legendás Roxy Rádió
Frekvenciáról nincs szó, online lehet majd hallgatni a '90-es években indult adót.
Andy Vajna a TV2-ről
"Olyan tévét szeretnék, amelyik szórakoztat és nem politizál."
Andy Vajna rádiózni szeretne
A Simicska-Nyerges-féle médiabirodalom ellenpontja épül.
Végleg megszűnik a Roxy Rádió
Elhallgat a Roxy Rádió, miután az NMHH még tavaly bejelentette, hogy a műsorszolgáltatási díj elmaradása miatt felmondják a rádió szerződését.
25 milliós bírság a Neo FM-nek
Legutóbbi ülésén 25 millió forint megfizetésére kötelezte a Neo FM-et a médiahatóság. Így az elmúlt hónapokban kiszabott büntetéssel együtt 35 milliós bírságnál jár az adó.
Megszűnhet a Roxy Rádió
Több éves elmaradás miatt 91 millió forintot meghaladó műsorszolgáltatási díjjal tartozik a Roxy Rádió. Az NMHH ugyan türelmes, de nem ennyire: felmondják a szerződést.
A Roxy beköltözött az Arena Plazába
Szeptember 6-án reggel már az Arena Plazában kialakított látványstúdióból szólal meg a Roxy Rádió. Állandó interaktív műsorokat szeretnének.
Marketingvezető érkezett a Klubrádióhoz
A korábbi Mediaedge, ma MEC médavásárlásának egykori vezetője irányítja augusztustól a Klubrádió marketing- és kereskedelmi tevékenységét.
