A pillanat művészei konferenciáztak
Ismét megrendezte a Maresz-napot a Magyarországi Rendezvényszervezők és -szolgáltatók Szövetsége. A Larus Rendezvényözpontban tartott eseményen szó esett gasztronómiáról, eseménykommunikációról és a szakmán belüli konkurenciaharcról is.
Rendezvényközpont lesz Ferihegy1
Négy hónappal a bezárása után rendezvényközpontként nyitotta meg újra kapuit Ferihegyen az 1. Terminál.
Rendezvényközpont nyílik a Kopaszin
Esküvőtől kongresszusig sokféle rendezvényt szeretnének tartani a tulajdonosok az októberben a Kopaszi gáton megnyíló Öböl házban.
