Bulival zártuk a Reklámfesztet
Belvárosban lézengő reklámosok, rohamosan hűlő időjárás és reklámkocsma-reneszánsz. A Reklámfeszt zárópartija képekben!
Újraindul a Reklámkocsma
Szeptember 21-én az Anker klubban lesz az első helyszíne az újrainduló Reklámkocsmának, amelyet a szervezők a szakmabeliek és reklám iránt éreklődők találkozási pontjának szánnak.
