Bulival zártuk a Reklámfesztet

Bulival zártuk a Reklámfesztet

Belvárosban lézengő reklámosok, rohamosan hűlő időjárás és reklámkocsma-reneszánsz. A Reklámfeszt zárópartija képekben! 

Újraindul a Reklámkocsma

Újraindul a Reklámkocsma

Szeptember 21-én az Anker klubban lesz az első helyszíne az újrainduló Reklámkocsmának, amelyet a szervezők a szakmabeliek és reklám iránt éreklődők találkozási pontjának szánnak.