Új igazgatók a Hungexpónál

Új igazgatók a Hungexpónál

A menedzsment döntése értelmében új igazgatók veszik át a tavaly távozó kereskedelmi igazgató feladatkörét a Hungexpo Zrt.-nél. A b2b-kiállítások üzletág igazgatója ezután Szilvási Krisztina, a b2c-kiállítások üzletág igazgatója Rafay János lesz. A jövőben ők felelnek az üzletág hosszú távú koncepciójának, stratégiájának kidolgozásáért, valamint a kiemelt partnerekkel való kapcsolattartásért.