Az államé a Pro-M Zrt.
Állami tulajdonba kerül az Egységes Digitális Rádiórendszert üzemeltető Pro-M Zrt. A Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. 19,9 milliárdot fizet érte a Magyar Telekomnak.
Állami tulajdonba kerül az Egységes Digitális Rádiórendszert üzemeltető Pro-M Zrt. A Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. 19,9 milliárdot fizet érte a Magyar Telekomnak.
