Vízbe dobtak egy Sony Xperiát

Vízbe dobtak egy Sony Xperiát

Október elején indult a Sony Xperia Z1-es vízálló telefon reklámkampánya. Hogy a fő termékelőnyt minél jobban átadják a budapestieknek, két speciális citylight plakátot készítettek az Epamediával és a Portlanddal közösen, amit a Deák téren és az Astoriánál, a villamosmegállóban lehet látni.