A médiában katasztrófavédelmet gyakoroltak

A médiában katasztrófavédelmet gyakoroltak

Jól sikerült a szerdai katasztrófavédelmi kommunikációs gyakorlat - véli a katasztrófavédelmi főigazgatóság vezetője és a médiatanács elnöke. 

Megszakítják vész esetén adásukat a közmédiumok

Megszakítják vész esetén adásukat a közmédiumok

A katasztrófahelyzetekkel kapcsolatos közérdekű közlemények célba juttatásáról írt alá együttműködési megállapodást a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vezetője.