A médiában katasztrófavédelmet gyakoroltak
Jól sikerült a szerdai katasztrófavédelmi kommunikációs gyakorlat - véli a katasztrófavédelmi főigazgatóság vezetője és a médiatanács elnöke.
Megszakítják vész esetén adásukat a közmédiumok
A katasztrófahelyzetekkel kapcsolatos közérdekű közlemények célba juttatásáról írt alá együttműködési megállapodást a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vezetője.
