Közel 5 milliárdot költ a kormány az újabb plakátkampányra

Közel 5 milliárdot költ a kormány az újabb plakátkampányra

A Sargentinire kihegyezett plakátok után újabb kampányt rendelt meg a Nemzeti Kommunikációs Hivatal.

Tényleg egyszereplős lesz az állami kommunikáció

Tényleg egyszereplős lesz az állami kommunikáció

Csütörtökön számoltunk be róla, hogy a Rogán Antal által vezetett Miniszterelnöki Kabinetiroda alá rendelt Nemzeti Kommunikációs Hivatal (NKOH) váratlanul felmondta a szerződéseit Kuna Tibor (Young&Trinity) és Csetényi Csaba cégeivel (Network 360 és Affiliate). A NKOH-t megkérdeztük a lépésről, és a tőlük kapott válasz alapján tényleg az történt, hogy mostantól a közbeszerzésen nyertes és nem kizárt harmadik cégcsoport, a Balásy Gyula-féle New Land / Lounge konzorcium végezheti a teljes állami kommunikációt. Még a dátumok sem voltak tiszták ebben a furcsa ügyben.