Itt a vége, MSN!
Április 4-én kapcsolja ki végleg a Microsoft népszerű csetprogramját, az MSN Messengert, holott eredetileg ennek már márciusban meg kellett volna történnie.
Április 4-én kapcsolja ki végleg a Microsoft népszerű csetprogramját, az MSN Messengert, holott eredetileg ennek már márciusban meg kellett volna történnie.
