Az MTVA elnézést kért
A Mispaha nevű blog előbb megírta, hogy az MTVA mást közvetített a magyar-izraeli focimeccs alatt a magyar és az izraeli nézőknek, amire az Alap előbb nekiesett a blognak, majd az izraeli sporttévét hibáztatták, majd a közvetítési jogokat birtokló Sportfive nevű céghez irányították a blogot. 51 nap után most közleményben ismerték el, hogy ők hibáztak és elnézést kértek.
