Philip az MTV vezérigazgató-helyettese lett

Philip az MTV vezérigazgató-helyettese lett

Medveczky Balázs, az MTV vezérigazgatója Rákay Philipet nevezte ki helyettesévé - írja az Index.

Prémium a közmédia vezetőinek

Prémium a közmédia vezetőinek

Csaknem 15 millió forint jutalmat kapott a négy közszolgálati médium – az MTV, a Duna TV, a Magyar Rádió és az MTI – vezérigazgatója a 2011-es munkájára – derül ki a Közszolgálati Közalapítvány által nyilvánosságra hozott dokumentumból – írja a Nol.hu. A közalapítvány kuratóriuma még július elején szavazta meg a vezérigazgatóknak ezt a prémiumot, amit aztán az adott intézmény büdzséjéből fizettek ki.

Felmondtak Rudi Zoltánnak is

Felmondtak Rudi Zoltánnak is

Hivatalosan is megkapta felmondását Rudi Zoltán, a Magyar Televízió utolsó elnöke - erősítette meg az Indexnek egy televíziós forrásuk a ma.hu értesülését.

Lemondott az M2 intendánsa

Lemondott az M2 intendánsa

A jövőben teljes erejével a műsorkészítésre kíván koncentrálni, ezért megválik csatornaigazgatói megbízásától az m2 januárban kinevezett intendánsa. Süveges Gergő.

Philip irányíthatja az m1-et

Philip irányíthatja az m1-et

Rákay Philipet az M1, Süveges Gergőt pedig az M2 vezetőjévé nevezte ki Medveczky Balázs a Magyar Televízió vezérigazgatója.