Eladták az Epamediát

Eladták az Epamediát

Megvált az Epamediától a Raiffeisen csoport. A vevő a szlovák JOJ Media nevű cég lett, amelytől a magyarországi tuljadonrészt időközben megvásárolta a JCDecaux.

Elkelt a kétmilliárdos NFÜ-megbízás

Elkelt a kétmilliárdos NFÜ-megbízás

Több mint kétmilliárd forintos állami közbeszerzés kelt el, ahol a négy részfeladatból három esetében született győztes. Az Új Széchenyi Terv kommunikációját kell támogatni.

Jó évet zárt a Fidesz-közeli médiabirodalom

Jó évet zárt a Fidesz-közeli médiabirodalom

25,7 milliárdos forgalom mellett 3,75 milliárd forintos nyereséggel zártak a Fidesz-közelinek mondott médiavállalkozások 2011-ben.