Eladták az Epamediát
Megvált az Epamediától a Raiffeisen csoport. A vevő a szlovák JOJ Media nevű cég lett, amelytől a magyarországi tuljadonrészt időközben megvásárolta a JCDecaux.
Elkelt a kétmilliárdos NFÜ-megbízás
Több mint kétmilliárd forintos állami közbeszerzés kelt el, ahol a négy részfeladatból három esetében született győztes. Az Új Széchenyi Terv kommunikációját kell támogatni.
Jó évet zárt a Fidesz-közeli médiabirodalom
25,7 milliárdos forgalom mellett 3,75 milliárd forintos nyereséggel zártak a Fidesz-közelinek mondott médiavállalkozások 2011-ben.
