Az Origo, a Bors és a teljes vidéki lappiac is a központi, fideszes alapítványhoz vándorol
A Közép-Európai Sajtó és Média Alapítvány őrködik szinte minden kormánybarát tévé, rádió és lap felett a jövőben.
Teljes hatalomátvétel zajlik a Hír TV-nél
A Mediaworks-ös Liszkay Gábor tanácsadó lesz a tévénél, Répásy Bálint az új vezérigazgató. Kálmán Olgát elküldték, már utódja is van. Egyelőre „szünetel” a Célpont is.
Lázár trafikosa bevásárolta magát a Napi Gazdaságba
49 százalékos tulajdonrészt vett.
A tavalyi év még nem ártott a Simicska-médiabirodalomnak
Cégeinek árbevétele és nyeresége is nőtt 2014-ben.
Liszkay megvette a Napi Gazdaságot
Liszkay Gábor, a Magyar Nemzet volt főszerkesztője hétfőn megvásárolta a Századvég Gazdaságkutató Zrt.-től a Napi Gazdaság napilapot kiadó kft. száz százalékos üzletrészét - közölte a Napi Gazdaság Kiadó Kft. az MTI-vel.
Rengeteg pénzt termel a Fidesz-közeli médiabirodalom
Kitűnő évet zárt 2013-ban a Fidesz-közeli üzletembereknek mondott Simicska Lajos, Nyerges Zsolt, Fonyó Károly és Liszkay Gábor érdekeltségeibe tartozó médiabirodalom. 40 milliárdos forgalom és 8,2 milliárdos nyereség.
Jobban teljesít a Fidesz-körüli média
27,6 milliárdos forgalom mellett 4,8 milliárd forint nyereséget termelt a Simicska Lajos, Nyerges Zsolt, Fonyó Károly és Liszkay Gábor Fidesz-közeli üzletemberek tulajdoni érdekeltségébe tartozó médiaportfolió.
