Több mint 5 milliárdos kommunikációs közbeszerzés

Több mint 5 milliárdos kommunikációs közbeszerzés

A Miniszterelnökség írta ki a pályázatot.

Megvan az Nemzeti Kommunikációs Hivatal vezetője

Megvan az Nemzeti Kommunikációs Hivatal vezetője

Lenkei Mirtillt, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium sajtófőnökét, a Magyar Televízió volt műsorvezetőjét nevezik ki a Nemzeti Kommunikációs Hivatal (NKH) élére – értesült a Vs.hu.

Lemondott a Nemzeti Kommunikációs Hivatal elnöke

Lemondott a Nemzeti Kommunikációs Hivatal elnöke

A csütörtöki kormányinfón, a Lázár János által tartott kommunikációs értekezleten jelentették be, hogy lemondott posztjáról Nobilis Márton, a Nemzeti Kommunikációs Hivatal elnöke.

Egymilliárdos tender a Nemzeti Kommunikációs Hivataltól

Egymilliárdos tender a Nemzeti Kommunikációs Hivataltól

Nyílt közbeszerzést hirdetett a Nemzeti Kommunikációs Hivatal (NKH), amely tudomásunk szerint az első jelentős megnyilvánulása a hivatalnak a kommunikációs szakma számára. A közbeszerzés tárgya pedig nem más, mint az állampapírok értékesítésének támogatását célzó médiatervezés és –vásárlás, azaz médiaügynökségi feladatok. Az összege pedig nem akármilyen.

Visszautasítja Lázár vádjait az RTL

Visszautasítja Lázár vádjait az RTL

Visszautasítja Lázár János egy interjúban megfogalmazott vádjait az RTL Klub. A csatorna elismeri, hogy idén kevesebb adót kell fizetnie, viszont jövőre már ők fizethetik be a reklámadó felét. Szerintük az adó továbbra is cégük ellehetetlenítését szolgálja.

Újabb tüntetés volt a sajtószabadságért

Újabb tüntetés volt a sajtószabadságért

Hétfőn újabb tüntetést szervezett a Kettős Mérce és Humán Platform a sajtószabadság mellett. Sáling Gergő, az Origo főszerkesztőjének múlt heti, hirtelen távozása után.

A Magyar Telekom mindent cáfol

A Magyar Telekom mindent cáfol

A 444 ma reggel leírta mi állhatott az Origo korábbi főszerkesztőjének eltávolítása mögött. A cikk állításait cáfolta a Magyar Telekom.

Lázár behívta a Magyar Reklámszövetséget

Lázár behívta a Magyar Reklámszövetséget

Lázár János Miniszterelnökséget vezető államtitkár egyeztetésre hívta a Magyar Reklámszövetséget, amely a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetségével (MAKSZ) együtt kedd délután egy programot prezentált az államtitkárnak. Szóba került a reklámadó és az ügynökségi bónuszok kérdése. 

Kifizetetlen logóért perelik a NEFMI-t

Kifizetetlen logóért perelik a NEFMI-t

Beperelte a Nemzeti Erőforrás Minisztériumot az a grafikus, aki a tárca megbízásából tavaly elkészítette az I. Nemzeti Tanévnyitó arculattervét. Majoros Árpád grafikáját felhasználták a 2010-es hódmezővásárhelyi eseményen, majd átdolgozva az idén újra része lett az ünnepélyes állami tanévkezdésnek. A minisztérium sem az eredeti, sem az újrahasznosított logóért nem fizet  - írja az Index.

Átalakul a kampányfinanszírozás

Átalakul a kampányfinanszírozás

Átalakítaná a kampány- és pártfinanszírozást a Fidesz. Lehetne külső támogatás, de csak teljes nyilvánosság mellett.

Érnek egy iskolát Holman bannerei?

Érnek egy iskolát Holman bannerei?

Bannerekért cserébe kapott négy éve egy irodaházat a Generál Média. Vajon megérte-e az üzlet a Lázár János vezette önkormányzatnak, és a médiavállalkozás teljesítette-e, amit vállalt?