Több mint 5 milliárdos kommunikációs közbeszerzés
A Miniszterelnökség írta ki a pályázatot.
Megvan az Nemzeti Kommunikációs Hivatal vezetője
Lenkei Mirtillt, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium sajtófőnökét, a Magyar Televízió volt műsorvezetőjét nevezik ki a Nemzeti Kommunikációs Hivatal (NKH) élére – értesült a Vs.hu.
Lemondott a Nemzeti Kommunikációs Hivatal elnöke
A csütörtöki kormányinfón, a Lázár János által tartott kommunikációs értekezleten jelentették be, hogy lemondott posztjáról Nobilis Márton, a Nemzeti Kommunikációs Hivatal elnöke.
Lázár trafikosa bevásárolta magát a Napi Gazdaságba
49 százalékos tulajdonrészt vett.
Egymilliárdos tender a Nemzeti Kommunikációs Hivataltól
Nyílt közbeszerzést hirdetett a Nemzeti Kommunikációs Hivatal (NKH), amely tudomásunk szerint az első jelentős megnyilvánulása a hivatalnak a kommunikációs szakma számára. A közbeszerzés tárgya pedig nem más, mint az állampapírok értékesítésének támogatását célzó médiatervezés és –vásárlás, azaz médiaügynökségi feladatok. Az összege pedig nem akármilyen.
Visszautasítja Lázár vádjait az RTL
Visszautasítja Lázár János egy interjúban megfogalmazott vádjait az RTL Klub. A csatorna elismeri, hogy idén kevesebb adót kell fizetnie, viszont jövőre már ők fizethetik be a reklámadó felét. Szerintük az adó továbbra is cégük ellehetetlenítését szolgálja.
Újabb tüntetés volt a sajtószabadságért
Hétfőn újabb tüntetést szervezett a Kettős Mérce és Humán Platform a sajtószabadság mellett. Sáling Gergő, az Origo főszerkesztőjének múlt heti, hirtelen távozása után.
A Magyar Telekom mindent cáfol
A 444 ma reggel leírta mi állhatott az Origo korábbi főszerkesztőjének eltávolítása mögött. A cikk állításait cáfolta a Magyar Telekom.
Lázár behívta a Magyar Reklámszövetséget
Lázár János Miniszterelnökséget vezető államtitkár egyeztetésre hívta a Magyar Reklámszövetséget, amely a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetségével (MAKSZ) együtt kedd délután egy programot prezentált az államtitkárnak. Szóba került a reklámadó és az ügynökségi bónuszok kérdése.
Kifizetetlen logóért perelik a NEFMI-t
Beperelte a Nemzeti Erőforrás Minisztériumot az a grafikus, aki a tárca megbízásából tavaly elkészítette az I. Nemzeti Tanévnyitó arculattervét. Majoros Árpád grafikáját felhasználták a 2010-es hódmezővásárhelyi eseményen, majd átdolgozva az idén újra része lett az ünnepélyes állami tanévkezdésnek. A minisztérium sem az eredeti, sem az újrahasznosított logóért nem fizet - írja az Index.
Átalakul a kampányfinanszírozás
Átalakítaná a kampány- és pártfinanszírozást a Fidesz. Lehetne külső támogatás, de csak teljes nyilvánosság mellett.
Érnek egy iskolát Holman bannerei?
Bannerekért cserébe kapott négy éve egy irodaházat a Generál Média. Vajon megérte-e az üzlet a Lázár János vezette önkormányzatnak, és a médiavállalkozás teljesítette-e, amit vállalt?
