Spanyoloké lett a Révai Nyomda
Kivásárolta a Révai Nyomdát a spanyol GED Capital magántőke-befektetési társaság az amszterdami Watmoughs Netherlands B.V.-től. A korábbi tulajdonos 105 milliós veszteséggel zárta a 2010-es üzleti évet.
Újra lesz Sony okostelefon?
A Reuters információi szerint a Sony kivásárolná az Ericsson 50 százalékos részesedését a közös vállalkozásukból. Ennek az értéke elérheti akár az 1,3 milliárd dollárt is.
