Véget ért a Ki Mit Tube
Bánki Beni, egy 15 éves pécsi slammer nyerte meg a Ki Mit Tube 2015-ös évadát. A második helyen a Standard Hiba, a harmadikon a BMG végzett.
Dancsó Péter nyert
Ő lett a Ki Mit Tube 10. zsűritagja.
Indul a Ki Mit Tube 2015
Tíztagú zsűri bírálja majd a magyar youtuberek pályázatait.
