Forgalma fél százalékát költhetné reklámra a Tesco
Ismét a külföldi élelmiszerláncok működését nehezítő javaslatcsomagot készül elfogadni a kormány. Az Index által megszerzett előterjesztés szerint szabályoznák a cégek reklámköltéseit, de megsarcolnák őket parkolásért, beleszólnának a munkatársak felvételébe és az ingyenes buszjáratok sem maradnának érintetlenül. Közben a kormány is reagált.
