2021-re műanyagmentessé válna a Sziget
Kádár Tamás, a Sziget főszervezője szerint még van olyan terület, ahol nem tudják pótolni a műanyagot.
Valter Erik Máltán folytatja a karrierjét
Valter Erik, a Berg eddigi ügyvezető igazgatója augusztustól Máltán folytatja a karrierjét, az ottani Brnd Wgn (Brandwagon) ügynökség tanácsadója lesz. Emellett vízilabdát is oktat majd.
Sales house-t alapított az EMG
Az EMG sales house-t alapított nyomtatott programmagazinjainak. A vezető az eddigi országos Est Lapok vezetője lesz.
Új ügyvezető az Est Médiánál
Pankotai Csabát választotta az Est Média a tulajdonában álló Est Média Group ügyvezetőjének. A szakember a román és a bolgár lappiacon szerzett tapasztalatokat.
A Szigethez igazolt Kádár Tamás
Június 1-től a Sziget Kft. cégvezetőjeként segíti a szervezőiroda munkáját Kádár Tamás, az Est Media Group április végén távozó ügyvezetője.
Bajban az Est Media: eladják a Neo FM-et
Komoly átalakulások várhatók a korábban Econetként ismert Est Mediánál. A részvénytársaság szombaton bejelentette, hogy megválik a Neo FM-től, de nem ez lesz az egyetlen változás a médiaportfolióban, sőt, veszélybe kerülhet a Sziget felvásárlása is. A társaság részvényei eközben zuhanórepülésbe kezdtek.
Kádár Tamás távozik az Est Media Group éléről
Április végén közös megegyezéssel távozik posztjáról Kádár Tamás, az Est Media Group (EMG) ügyvezetője.
A korábbi Szerencsejáték-vezér kezében a Neo FM
Székely Gábor nemcsak ügyvezetője, de tulajdonosa is lett a Neo FM-nek. A rádiót üzemeltető cég háromnegyedét eladta az Econet.hu. A másik vevő Székely mellett az a Horváth László, aki a Geomédia vezérigazgatója is.
Székely Gábor a Neo FM élén
Székely Gábor, a Szerencsejáték Zrt. menesztett vezérigazgatója követi az FM1 konzorcium élén Kádár Tamást. Az illetékesek délutánra ígértek reagálást.
