Veszélyben az amerikai kábelcsatornák
Hosszú idő óta a legrosszabb évét könyvelhette el az amerikai kábeltelevíziós piac, miután a legnagyobb szereplők is kétszámjegyű százalékos nézettségcsökkenést voltak kénytelenek elkönyvelni - írja a Washington Post. Egyre több csatorna kerül ki az előfizetői csomagokból, a szolgáltatók a megváltozott tartalomfogyasztási szoksásokkal magyarázzák ezeket a lépéseket. A Netflix és az ehhez hasonló internetes tartalomszolgáltatók verhetik be az utolsó szöget a koporsóba.
