A Mito lett az év ügynöksége, a Telekom az év megbízója a dmbp díjkiosztóján
A Babales program különdíjat kapott, aranynak örülhetett az Isobar, a Viacom, az OMD, a Fastbridge, a Mito, a DDB, a Publicis és a Café is.
Új vezető irányítja az Isobart
Októbertől Szőke Péter, a Deloitte stratégiáért és digitális szolgáltatásokért felelős igazgatója látja el a Dentsu Aegis Network (DAN) cégcsoportba tartozó Isobar Budapest irányításának feladatait.
A vágyott állapotom az, hogy ne legyen ügyfél
Több mint húsz év után távozik az Isobartól Tompa Balázs kreatívigazgató, a Kirowski néven született cég egyik alapítója. Távozása kapcsán ültünk le vele, illetve a helyére frissen kinevezett új társ-kreatívigazgatóval, Langer Verával beszélgetni. Az eredetileg építész Tompa teljesen új projektbe fog, Langer Vera pedig egyelőre még társ nélkül, de optimistán tekint előre.
„Madár vagyok én, hogy játékburgert egyek?”
Új promóciós reklámfilmet készített az Isobar a Burger King által indított King Hetek promócióhoz. A reklámban két, reggel tízkor már hamburgert fogyasztó szobafestő látható, akik papírkoronát viselnek a fejükön, és akik szerint egy burger akkor az igazi, ha csíp. A reklámról az alkotók tájékoztatását olvashatják.
Harmadszor élen a Young & Rubicam az M+ Listán
A cannes-i versenyporondon tartják a szintet a magyar ügynökségek, ezen kívül viszont kevesebb nemzetközi fesztiválon születtek hazai sikerek. Az élboly alig változott 2015-höz képest: Young & Rubicam, Isobar, ACG a sorrend a Kreatív és a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetsége (MAKSZ) által összeállított M+ Listán.
Magyar arany a Crestán
Aranyat nyert New Yorkban, a Cresta Awardson az Isobar a Telekomnak és a Budapesti Fesztiválzenekarnak készített munkájával.
Ilyen volt a 4. Ügynökségi Focitorna
Idén negyedik alkalommal rendezték meg az Ügynökségi Kick-Off focitornát.
Elindult a Telekom Magenta 1 Business kampánya
A Deutsche Telekom imázsfilmjét adaptálta az Isobar, amelyet itthon fejlesztett animációkkal egészítettek ki. Az alábbiakban a Isobar kampánybejelentője olvasható.
Digitális ügynökséget választott a Burger King
Az Isobar és a Vizeum közös tenderanyaga volt a befutó a Burger King digitális tenderén
World Media Award: győztes a Telekom kampánya
Az Üzleti appok versenyét díjazták.
Ügynökséget keres a Telekom
A telekommunikációs cég tendert ír a reklámügynökségi feladatokra.
Átalakul az iProspect
Több új szolgáltatást is elindítanak.
Ezek voltak 2015 legjobb reklámjai
A múlt héten bocsájtottuk közönségünk körében szavazásra az idei év reklámtermésének javából készített válogatást. Húsz, tévében vagy online felületen futó reklámfilm/reklámvideó képezte a listát, ezeket a közönség értékelhette. Szavazni 1-től 10-ig tartó skálán lehetett, a nagyobb pontszám magasabb értéket képviselt. Az alábbiakben tehát egy közönségszavazás eredményeit láthatják.
Melyek voltak 2015 legjobb reklámjai?
Összegyűjtöttük 2015 legjobb (legötletesebb, legviccesebb, legszebben kivitelezett) filmes és videós reklámmegoldásait, egészen pontosan huszat, ezekre most szavazni is lehet, hogy kiderüljön, melyek voltak olvasóink kedvencei.
