Akkor ki veszi meg a Tv2-t?
Múlt héten a Figyelő hozott be egy kínai szálat a Tv2 felvásárlásába, tegnap a Bors kész tényként közölte, hogy az eladás megtörtént. Mi úgy tudjuk, nem, de nagyon közeli a megállapodás. De még az is lehet, hogy mégsem lesz. Vélemény.
Fellegi cége arculatot tervez a kormánynak
Fellegi Tamás ex-fejlesztési miniszter cége, az Euroatlantic Solutions tervezi Magyarország honlapját és arculatát a milánói világkiállításra.
Mégis megvenné az Infocenter a Tv2-t?
Az Index értesülései szerint a Lánchíd rádiót, a Class fm-et és a Heti Választ tulajdonló Infocenter újra tárgyalásokba kezdett a Tv2 német vezetőségével egy esetleges felvásárlásról. A Tv2 cáfol, az Infocentertől nem nyilatkoznak.
Újabb ügyvéd az Infocenterben
Nagy Ajtony Csaba ügyvéd vette át az alkotmánybíróvá választott Stumpf István tulajdonrészét az Infocenter.hu-ban.
Az Infocenteré lehet az IKO Média
Az Infocenter egyedüli, közvetlen irányítást szerezhetett az IKO Média Holding felett miután a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) kedden engedélyezte az ügyletet. Ez azt jelenti, hogy az RTL Klub 31 százaléka is hozzá kerül.
