Bátor sasról készült a mobilfotós verseny egyik nagydíjas képe
600 ezer fotóból válogatta ki a győzteseket a Huawei nemzetközi versenye, az Xmage Awards, ezek között figyel a sas.
Ózdon segített a Huawei
Ötven okoseszközt adományozott a Huawei Technologies Hungary a Van helyed! Alapítványon keresztül halmozottan hátrányos helyzetű családok iskoláskorú gyermekeinek.
„Éppen folyt belém a kemoterápia, amikor megjött a képen látható parókám"
Pávó Réka „Art & Leukemia” című alkotásával nyerte el a Huawei és a NatGeo közös mobilfotós versenyének fődíját. Az alkotó a díjnyertes kép története mellett saját blogjáról, és arról is mesélt nekünk, miért nem tudott elmenni személyesen egy korábbi díjkiosztóra.
Újraválasztotta ügynökségét a Huawei
Újra a Pressinform nyerte a Huawei kommunikációs tenderét.
Ezek most a legmenőbb kütyük a világ legnagyobb mobilkiállításán
Egy harapnivalóan sárga banánmobil, egy lámpafénnyel ébresztő okoságy, egy szupergyors netet biztosító 5G chip, és persze a már nagyon várt Samsung S9 - a Telenor helyszíni közvetítői a hatalmas tömegben minden márka standjához igyekeznek magukat odaküzdeni, hogy a barcelonai Mobile World Congress minden fontos híréről az elsők között tudósítsanak.
A fiatalok 96 százaléka okostelefont használ
A Huawei számára készített kutatást az Ipsos.
A Huawei nyújtja be a legtöbb szabadalmat
A Huawei Technologies 2015-ben 3989 szabadalmi kérelmet nyújtott be a Szellemi Tulajdon Világszervezetéhez (WIPO), amivel az első helyezést szerezte meg a legtöbb nemzetközi szabadalmat bejelentő vállalatok ranglistáján.
Globális médiatendert írt ki a Huawei
A kínai telefon- és telekommunikációs technológiát gyártó Huawei globális médiaügynökségi tendert írt ki - írja a Campaign nyomtatott kiadása.
Jönnek a kiejthetetlen nevű telefonok
Az elmúlt években teljesen átalakult a mobileszközök gyártói piaca. A 2000-es évek közepén-végén jelenlevő meghatározó márkák jó része egyszerűen eltűnt vagy kiszorult az élmezőnyből, miközben a korábban lenézett kínai gyártók elképesztő iramban törnek előre. Ázsia nyomulásával szemben a nyugati mobilvilág utolsó bástyája az Apple maradt.
A Samsung adja el a legtöbb telefont
Az IDC piackutató cég szerint a Samsung a második negyedévben 72,4 millió okostelefont adott el a világon, egymaga többet, mint amennyit az őt követő négy legnagyobb piaci részesedéssel bíró vállalat (Apple, LG, Lenovo, ZTE) együttvéve.
