Velük írhat alá az NKH hétfőn
A Hvg.hu és a 444.hu értesülései szerint is kiválasztotta a Nemzeti Kommunikációs Hivatal azt a három ügynökséget, amelyekkel a jövőben együttműködik, illetve ő közöttük fogja kiosztani a 25 milliárd forintos keretösszegig terjedő kormányzati kommunikációs feladatokat.
Mindennapi hősök a Miniszterelnökség új reklámjában
Két reklámfilmet is készített a HG 360 a Széchenyi 2020 programhoz. Az alkotók a konkrét fejlesztéspolitikai célok megismertetése helyett a valódi kedvezményezettek inspirálását és motiválását állították a középpontba.
Elmegy Hapák Samu a HG 360-tól
Két és fél év után távozik a HG 360 Reklámügynökségtől Hapák Samu, az ügynökség alapító vezetője. A Team Reklámügynökség korábbi vezetője 2011-ben csatlakozott a HG Média cégcsoporthoz, hogy új tevékenységi körrel egészítse ki a HG Média tartalomfejlesztési, kommunikációs szolgáltatói és kiadói tevékenységét. Irányítása alatt a klasszikus reklámügynökségi modelltől eltérő, szabadúszókkal is dolgozó ügynökségi modellt dolgozott ki, és számos szakmai sikert is elérő kampány fűződött a nevéhez.
Ma indul a jegybank hatmilliárdos gőzhengere
Ma indul a Növekedési Hitelprogram kommunikációjának első kampánya. A hatmilliárd keretösszegű közbeszerzést az Inter Media Group nyerte, a kreatívokat alvállalkozóként a HG 360 készíti.
Eredmény az NFÜ kreatívtenderén
Eredményt hirdetett a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség a még januárban kiírt, összesen 682 millió forint értékű kreatív- és nyomdai tenderén. A kreatívfeladatokat a HG 360 nyerte, a nyomdai szolgáltatásokat az E-Press.
Kreatívügynökséget választott az Audi
Meghívásos tenderen a HG 360 kreatív- és reklámügynökség nyerte a győri Audi Hungária kreatívtenderét, amely nyomtatott marketinganyagok tervezésére és kivitelezésére szól.
Tender volt a Hungexpónál
Csupa Nő elnevezéssel nőknek szóló rendezvénysorozatot szervez ősszel a Hungexpo. A vállalat meghívásos tenderen keresett partnert a kommunikációs feladatokra.
208 milliós tender a Belvárostól
Két részes, összesen 208 millió forintos közbeszerzést írt ki az V. kerület a Belváros Új Főutcája II. ütemének kommunikációs és rendezvényszervezési feladataira.
Hihetetlen összegű megbízások az MT-től
Eredményt hirdetett médiafeladatokra kiírt két tenderén a Magyar Turizmus. Mindkét megbízás értéke 1,575 milliárd forint.
Koltai filmjétől csökken az államadósság
Koltai Lajos és Zságer Balázs dolgozott az Államadósság Kezelő Központ új imázsfilmjén, amely az új stratégia alapján készült. A koncepciót a HG360 készítette, amelynek központi üzenete, hogy a magyar állampapírok vásárlása nem csupán üzlet, hanem az összetartozás kifejezése. Az értékesítési pontok bővítése miatt is, a kampánynak erős vidéki jelenléte lesz, ami a megyei napilapokban és közterületi hirdetéseken lesz majd látható.
120 millió állampapír-reklámra
Négy ügynökség indult az Államadósság Kezelő Központ reklámtenderén. A pályázók között volt az Akció 360, a Hammer, a HG 360 és a Laboratory Ideas.
