Dokumentumfilm-sorozat a neten
Az Északi Támpont Egyesület indította el a Karmák kampányt, amely egy egyelőre interneten futó dokumentumfilm-sorozatot takar. A filmekben hátrányos helyzetű, mégis nagy dolgokat véghezvivő emberekre hívják fel a figyelmet.
