Friderikusz visszatér az ATV-re
Szeptember közepétől Friderikusz Sándor visszatér az ATV-re, egy beszélgetős műsort fog vezetni hetente háromszor. Az Egyenes beszéd hosszabb lesz, és elindítják Havas Henrikkel a Voks című választási műsort - derül ki a Népszavából.
Bezár Havas médiaintézete
Az Index információi szerint a Havas Henrik által alapított Budapesti Média Intézet a következő szemeszterben megszünteti tevékenységét.
