A Vs.hu-t összevonhatják az Origóval
A Faktor.hu-t Ómolnár Miklós és Schatz Péter vette meg.
György Bence lett az Origo új főszerkesztője
Exkluzív interjú az új vezetővel, aki az Origo-New Wave Média csoport tartalomért felelős igazgatói posztját is megkapta.
Elindult György Bencéék site-ja
A Faktor.hu anyagait 30 fős szerkesztőség készíti.
Lesz mit kitennünk az ablakba
A TV2 volt hírigazgatója, György Bence a kertévésekkel indítandó új hírportálról, a magyar online irritáló stílusáról és az Andy Vajnához fűződő kapcsolatáról nyilatkozott a Kreatívnak.
Kinevezések a Tv2-nél
György Bence lett a Tv2-csoport program- és hírigazgatója, Yvonne Dederick, a Tv2 társtulajdonosa vezérigazgató-helyettesi pozícióban folytatja munkáját.
Oknyomozni a híradókban nem lehet
Hogy a Nézőpont Intézet Médiaműhelye milyennek látta a kutatásában vizsgált híradók tartalmát 2013 első negyedévében arról előző írásunkban olvashatnak. Most arról számolunk be, hogy maguk az érintettek, a boncasztalra helyezett műsorokért felelős vezetők miként fogadták a kutatás eredményeit.
Nem túl kedvező az újságírók megítélése
A média általános megítélése ugyan kedvező, az újságírók presztízse már kevésbé előnyös, az emberek csaknem fele nem ajánlaná a gyermekének, hogy erre a pályára lépjen - hangzott el szerdán a siófoki Media Hungary konferencián.
