Trükkel intéznék el a Klubrádiót?
Botrányos módosító indítványról számol be blogján Karácsony Gergely lmp-s politikus. A médiatörvényt módosítandó fideszes indítványban a Klubrádió közösségi frekvenciáját kereskedelmivé minősítenék át, így 45 millió forint médiaszolgáltatási díjat kellene fizetnie a rádiónak.
