A tűzhely is lehet munkaasztal
A Telenor és a Microsoft Magyarországon első alkalommal április 21-ére hirdette meg a Dolgozz Otthonról Napot. A Kreatív versenyt indított, hogy megtalálja a legszebb/érdekesebb/furcsább otthoni munkaállomást.
Az Ipad megelőzte az Iphone-t is
A Gemius okosmobilokról készített legfrissebb kutatásából kiderül, hogy az adatforgalmazás terén még mindig az Apple áll az élen, operációs rendszerek tekintetében azonban 25 százalékos a lemaradásuk az Androidhoz képest.
Véget érhet a Nokia uralma
Átrendeződőben a mobiltelefon-piac: a piacvezető Nokia pozíciója megingott, az Apple viszont két és félszeres növekedést számolhatott az elmúlt egy év során, ráadásul a Samsung is a finnek nyakában van.
30 százalékot bukott a Samsung
30 százalékkal csökkent a Samsung eredménye az első negyedévben.
