"Fociadót" szed az MTVA

"Fociadót" szed az MTVA

Az MTVA megadóztatná azokat a vendéglátóhelyeket, amelyek közvetítenék az olimpiát vagy a futball-Eb mérkőzéseit. A díj többszázezer forintos terhet róna a kocsmákra.