Felszámolják a Független Hírügynökséget
A Fővárosi Bíróság elrendelte a Független Hírügynökség felszámolását.
Pert nyertek az ex-fühüsök
Pert nyertek a Független Hírügynökség ellen a korábbi munkatársak. Kétséges, hogy pénzt látnak-e majd ebből.
Adós maradt a Fühü?
Harmincnégy volt munkatársnak és szolgáltatónak összesen ötvenmillióval tartozik a Független Hírügynökség (FH), miután a tulajdonos végelszámolást kezdeményezett - írta a Magyar Nemzet. Az FH tulajdonosa, a Braun and Partners szerint nem maradt adós.
Megszűnik az új-zélandi hírügynökség
A konkurens médiacégek piaci nyomása végül az új-zélandi hírügynökség bezárásához vezet.
Bezárják a Független Hírügynökséget
A februárban új tulajdonoshoz került Független Hírügynökséget megszüntetik. Ennek oka, hogy a megrendelők nem érdeklődnek a hírszolgáltatás iránt abban a formában, ahogy a tulajdonosok elképzelték.
Nem baloldali hírgyárhoz szegődtem
„Nem baloldali hírügynökséghez szegődtem” – szögezte le Breitner Miklós (65), a február közepén tulajdonost váltott Független Hírügynökség ügyvezetője, akivel sűrű időszakában találkoztunk. A stáb nemrég költözött új irodába, és a vezetőnek a stratégiai gondolkodás mellett olyasmikre is oda kell figyelnie, mint a kávéscsészék beszerzése vagy a telefonzsinórok hossza.
Még nem lesz ingyenes az MTI
Pár hónapig még biztos nem lesz ingyenes a Magyar Távirati Iroda szolgáltatása - tudtuk meg a hírügynökség ügyfeleitől. Pedig korábban azt ígérték, április 1-jétől ingyenesen hozzáférhetőek lesznek a híreik.
A Független Hírügynökség MTI-aggályai
A Független Hírügynökség aggályait fogalmazta meg azzal kapcsolatban, hogy áprilistól ingyen hozzáférhetővé válik az MTI hír- és képanyaga. Egyeztetést javasolnak.
