Perelné az NMHH-t a Vodafone

Perelné az NMHH-t a Vodafone

A mobilszolgáltatók közti nem egfyenlő elbánás miatt beperelheti a Vodafone az NMHH-t, ha a hatóság nem hosszabbítja meg a cég 900 MHz-es frekvenciasávra vonatkozó szerződését, mint tette azt korábban a Telekommal és a Telenorral. A Vodafone szerződése jövő októberben, a másik két cégé 2016 májusában jár le.