Fellépőivel kampányol a Budapest Park
Április elejétől a hazai könnyűzene képviselőivel fut a Budapest Park tavaszi kampánya. A plakátokat a főváros forgalmasabb csomópontjain láthatja az arra járó közönség. A Budapest Parkot népszerűsítő plakátsorozaton Rúzsa Magdi, valamint a Kiscsillag, a Hiperkarma, az Irie Maffia, a Wellhello és a Punnany Massif frontemberei láthatók.
