Fogyasztóvédők támadják a Telenort
A Telenor megtéveszti a fogyasztókat a Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége szerint. A telkócég azonban alaptalannak tartja a vádakat, szerintük az egyesület félreértelmezi a Telenor akciójára vonatkozó jogszabályokat.
Összefog az ÖRT és a FEOSZ
Megállapodást írt alá ma az Önszabályozó Reklám Testület (ÖRT) és a Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országo Szövetsége (FEOSZ) a fogyasztók hatékonyabb védelme érdekében.
Szigorítanák a termékbemutatókat
Szigorúbb szabályozás alá vetnék a termékbemutatókat - írja a Világgazdaság annak kapcsán, hogy a parlament fogyasztóvédelmi bizottsága egy erről szóló állásfoglalást fogadott el.
