Évi 5000 fát ültet egy visegrádi szálloda
Szeptembertől minden közvetlen foglalás után egy új fát ültet a visegrádi Royal Club Hotel. A kezdeményezéssel a prémium szálloda vezetősége azokhoz a szakértőkhöz csatlakozik, akik úgy vélik, az ökológiai válság kezelésének kulcseleme a faültetés. A szálloda azonban nem csak ezért „zöld”: már évek óta napkollektorokat használnak a víz melegítésére, utólag szelektálják a hulladékot és segítenek megértetni a vendégekkel, hogy miként lehetnek környezettudatosabbak a pihenésük során.
