A Bánkitón és a Szabihídon is ki lehet próbálni a Telenor hipernet ízű fagyiját
A Telenornál komolyan vették a „Kóstolj bele a Hipernetbe!" jelmondatot.
Facebook-ízű fagyit csináltak
Facebook-ízű fagyit csinált egy cukrász testvérpár a horvátországi Murter szigetén található Tisnóban.
Jegesjoghurt mindenfélével
Magyar és francia magányszemélyek közös vállalkozásaként nyílt meg a Yogurt Fabbrica első üzlete a Hajós utcában. A cég franchise-rendszerben kívánt terjeszkedni, a következő két évben nem csak a fővárosban, de vidéki nagyvárosokban is terveznek üzleteket nyitni. Szigeti Péter írása.
