Csak a Pesti Est marad
Felfüggeszti az országos Est-lapok kiadását az Est Media, a továbbiakban csak a Pesti Est marad. Az ok: csökkenő reklámbevételek.
Nem jelenik meg az Exit
Nem jelenik meg az Exit Magazin, de a kiadó szerint nem megszüntetik a lapot, hanem szüneteltetik. A Pesti Estre fognak koncentrálni.
