Csak a Pesti Est marad
Felfüggeszti az országos Est-lapok kiadását az Est Media, a továbbiakban csak a Pesti Est marad. Az ok: csökkenő reklámbevételek.
Hogy áll most az Est Media?
Csökkent 2013 első negyedévében az Est Media nettó vesztesége 91 millió forintra, ami 42 százalékkal jobb eredmény, mint az előző év azonos időszakában.
Nem jelenik meg az Exit
Nem jelenik meg az Exit Magazin, de a kiadó szerint nem megszüntetik a lapot, hanem szüneteltetik. A Pesti Estre fognak koncentrálni.
Újabb vezető távozik az Est Mediától
Dávid Zoltán, a vidéki Est Lapok délkeleti régiójának vezetője és résztulajdonosa 13 év után megy el és a közterületi médiapiacon folytatja.
Kiszervezik az Est Indoort
Három évre szóló megállapodást kötött az Est Media az A.M. Hungary-vel a médiacég indoor portfoliójának kezelésére.
Nem kellett az Est Media
Nem sikerült az Est Media részvényeinek tőzsdei aukciója az Equilor közleménye szerint. A cég ezt leszámítva sincs túl rózsás helyzetben.
Elveszítheti a Szigetet az Est Media
Bár tartozásának nagyobbik részét már törlesztette, még most is komoly kölcsönök terhelik az Est Mediát. A cég akár a Szigetet is elbukhatja a 800 milliós adósság miatt.
Mobilon a Pesti Est
Programajánlót fejlesztett az Est Média a Vodafone-nal közösen. Androidra és Iphone-ra már letölthető.
Új értékesítési igazgató az Est Mediánál
Új értékesítési igazgatót nevezett ki az Est Media. Ádám Péter a HVG Kiadótól érkezett.
Felszámolják a Radiocafét
A Fővárosi Bíróság elrendelte a Radiocafé Tömegkommunikációs és Kulturális Kft. felszámolását – tudta meg a Gazdaság.hu Üzleti Hírügynökség. A társaság tulajdonosának időközben törölték az adószámát, és végrehajtás indult ellene.
Kereskedelmi igazgató a Brigádnál
Kereskedelmi igazgató érkezik a Bónusz Brigádhoz az ambeint media területéről.
Vezérhelyettes az Est Médiánál
Kovács András igazgatósági tag személyében általános vezérigazgató-helyettest választott az Est Média.
Új vezérigazgató az Est Mediánál
Az elmúlt héten lezárult alaptőke-emeléssel nemzetközivé vált cégcsoport igazgatósága Pankotai Csabát, a print üzletág eddigi ügyvezetőjét, az igazgatóság tagját választották meg az Est Media vezérigazgatójává, miután Balázs Csaba lemondott pozíciójáról.
Bevásárol az Est Media
Az Est Media Nyrt. augusztus 31-ére összehívott rendkívüli közgyűlésén első lépésben leszállítja az alaptőkét, majd felhatalmazást ad az igazgatóságnak tőkeemelésre. Emellett befejezi az Exit megvásárlását, illetve akvirálja a romániai és bulgáriai piacvezető programmagazinokat.
