Százmilliós bírság a Magyar Éremkibocsátónak

Százmilliós bírság a Magyar Éremkibocsátónak

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) megállapította, hogy a Magyar Éremkibocsátó Intézet megtévesztette a fogyasztókat a különböző érmék értékesítését népszerűsítő kampányában, ezért 100 millió forint bírság megfizetésére kötelezte a céget.