Zűrök az NMHH médiatendere körül

Zűrök az NMHH médiatendere körül

Egyedüli érvényes ajánlattevőként az IMG médiaügynökség nyerte el a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság által kiírt, a digitális átállás kommunikációjával kapcsolatos megbízást. A majdnem kétmilliárd forint értékű közbeszerzési felhívásra nem csak a nyertes cég jelentkezett, ám versenytársait még az eljárás első szakaszában kizárták – egyikük szerint szabálytalanul.